| totEU_9066 a întrebat:

Cum poti sa-ti dai seama ca un baiat te place? semne, cmportament? dau funda big grin :*

6 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Fiecare baiat reactioneaza altfel. Poate sa o jicneasca in caz de nu stie sa isi exprime sentimentele si inca este imatur, poate sa nu doreasca sa vorbeasca cu ea si sa spuna doar unui prieten despre pasiunea lui pentru acea fata sau sa nu spuna deloc, sau poate sa incerce sa fie dragut de ea. Depinde de caracterul sau. De obicei insa, ii sclipesc ochii si zambeste cand te vede.

| Pastiluţă a răspuns:

Păi da cam aşa este :d
Te priveşte foarte mult şi intens laughing.Te bagă mereu în seamă

Face tot posibilul să mai ieşiţi la un suc ceva.Mereu pe mess vorbeşte cu tine şi dacă face toate ăstea este clar că te place.

Te pup :*
Pa, pa

| MariusUCV a răspuns:

Pai de obicei daca un baiat place sau iubeste o fata el incearca tot timpul sa intre in vorba cu ea, asta nu prea se intampla la cei timizi, ei se descurca mai greu, dar tot ar vreabig grin, apoi mereu cand vorbeste cu tine se uita atent in ochii tai si iti zambeste aproape tot timpul, chiar si cand te intalneste pe strada, ai sa vezi ca zambeste si ar face orice sa te ajute in aproape orice big grin

| Dmitrie10 a răspuns:

Eu de exemplu ca baiat, cind imi place o fata eu am un comportament diferit, cind vorbesc cu ea ma simt parca in emotii.Asta a fost cind eram mai mic, acum nu e asa.Cind el iti trage atentie mare, vorbeste cu tine, iti propune ajutor.

| childinocent22 a răspuns:

Pur si simplu il simti ca e atent cu tine, vb frumos posibil sa iti faca mici surprize placute, il vezi ca ii place sa stea mai mult pe langa tine, te invita in oras sau pur si simplu simti ca vrea sa se apropie de tine mai mult.Il simti cum te priveste, cum se simte cand e langa tine.Am patit-o si eu dar am trecut de asta. Sper ca ti-am fost de folos

| CipriiSiGata a răspuns:

Buna... Mie cand imi place de o fata. incerc s fiu mereu LG ea adica s ne intalnim chiar si pentru 1-2min in repetate randuri. si daca vorbesc cu ea. o privesc in ohci direct. cam asta cred. app o s te bage mereu in seama p messlaughing