| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti sa treci peste perioada adolsentzei mai repede? adica cum sa-mi revin?sad. sincer nu stiu ce fac.de imi deranjez parintzi.sad. cum pot sa trec mai repede peste asta? sau daca nu pot.cand o sa-mi revin.

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu ai cum să treci mai repede peste perioada asta. E pur şi simplu ceva natural ceva firesc şi părinţi tăi ar trebui să înţeleagă. Tot ce poţi să faci e să te gândeşti de două ori înainte de a spune orice şi să fi calculată din punct de vedere comportamental. Toată lumea a trecut sau va trece prin asta şi face parte dintr-un ciclu firesc, cel al vieţii.Depinde de foecare când îşi revine am cunoscut persoane cât de cât mature şi stăpâne pe sine la 15 16 ani. Baftă!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa dormi mai mult laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In pld m-ati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In pzd m-ati