| anonim_4396 a întrebat:

Cum reactionati cand mergeti pe strada si fara sa faceti nimanui nimic un grup de baieti incep sa va injure foarte jicnitor? De ce exista asemena distrusi?

2 răspunsuri:
| FericituIndragostit a răspuns:

Lie ciuda ca nau fete.De obicei cei care is fustrati de viata si nu se pricep la fete laughing.

| Andra_3863 a răspuns:

Ti-asi zice eu ce le zic,da` nu pot chiar aici...laughing) da` mereu functioneaza cand le zici ceva de doamna ma`sa! happy crede`ma pe cuvant.laughing) stiu, sunt o purtatoare de fusta si nu e prea normal, da` animalelor trebuie` sa le vorbesti pe limba lor ca sa te inteleaga...happy