| Unicucebeea a întrebat:

Intrebare pentru baieti? Cum faceti cand va place de o fata? Cum reactionati?puppy dog eyesCum va purtati cu ea?

11 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Ce sa faca?
Devin asa simpatici puppy dog eyes laughing

| horansgang a răspuns:

Incerc sa para ca nu-mi pasa de ea. Si. vine ea la mine. blushing

| IubesteEa a răspuns (pentru horansgang):

Nu faci binehappy

| horansgang a răspuns (pentru IubesteEa):

Ba da. De fiecare data imi iese. smug

| lovitddefulger a răspuns:

O palmuiesc peste fata si daca nu intoarce si celalalt obraz inseamna ca nu ma merita.

| Unicucebeea explică (pentru lovitddefulger):

Hai frate straight face Vroiam raspunsuri serioase. Daca vroiam raspunsuri la misto puneam o intrebare la bataie de joc ..Thankswinking

| lovitddefulger a răspuns (pentru Unicucebeea):

Dar vorbeam serios.In general nu-mi pasa,deoarece fetele cele mai multe,mai ales cele care arata bine si au ceva in cap,umbla doar dupa bani, dupa faptul sa fie vazute, sa mai adauge unul pe lista, de parca sunt buricul pamantului sau ceva, deci sunt superficiale si de astea mi se rupe. Daca o fata ma face sa devin impulsiv si s-o palmuiesc, asta-i dovada clara ca o plac.

| RaduSk8 a răspuns:

Ma duc si vorbesc cu ea, o invit in oras si dupa ce ne imprietenim o intreb daca vrea sa fim impreuna big grin

| Alcatel a răspuns:

Caut in buzunar sa vad cati bani am si daca imi ajung,... o cumpar!

| StayStrong99 a răspuns:

Pai incercam sa dam o impresie buna despre noi dar totusi sa ramanem noi insuji... vorbim cu ea cerem nr de tel, id, mai vbm sa ne cun in oras la un suc una alta...depide de persoane oricum eu ceva de genu factongue

| ady4ever888 a răspuns:

Normal..si daca si mie imi place de ea incerc sa stau mai mult pe langa ea etc.