| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reacționați atunci când faceți sex cu iubita, voi va terminați, ea nu, mergeți pana la baie sa va ștergeți iar când va întoarceti o vedeti ca se masturbeaza? Cum gestionați situația?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ar trebuii sa i se faca rusine baiatului, ca nici macar atata satisfactie, nu a fost capabil sa-i ofere fetei.

| Emilian65 a răspuns:

As lasă-o să-și continue activitatea începută.

| Hyperion7 a răspuns:

O las in pace, din moment ce nu am fost atent la nevoile ei, macar așa sa fie fericita big grin

| Lupică27 a răspuns:

Ii dau matura sa se satisfaca cu coada si daca nu ii ajunge ii dau si veioza.

| MihaiMB a răspuns:

Mă întorc la ea să continui ce nu am terminat.

| WilliamQoilung2024 a răspuns:

Ăla nu prea e bărbat.
Pentru mine, pe primul loc este satisfacția partenerei. Deabea atunci mă pot numi bărbat.
Și dacă ea a avut orgasm, este cea mai mare satisfacție pentru mine.