| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a întrebat:

Baieti voi cum faceti fetele geloase? Cum reactionati cand deveniti gelosi?

Răspuns Câştigător
| moruzalex a răspuns:

Cum reactionam? Pai ne suparam si ne enervam rau de tot si s-ar putea sa ne luam la bataie cu baiatu cu care converseaza fata!

3 răspunsuri:
| ZanaMatilda a răspuns:

Pe mine m-a facut geloasa ca ma insela cu alta un baiat.

| pidgeotto1 a răspuns:

De facut geloase nu stiu cum sa va fac, dar de reactionat ma duc si ma iau la bataie cu tipu' cu care ma inseala

| laurentiu80 a răspuns:

Eu nu o fac geloasa pe prietena mea, si nici ea pe mine. deoarece ne respectam reciproc