| gabytofan a întrebat:

Cum recuceresc o fata? e drept ca am cam dezamagit-o cand am fost cu ea dar vreau sa-mi mai acorde o sansa...

Răspuns Câştigător
| Madsss a răspuns:

Arata-i ca te-ai schimbat, arata-i ca iti pasa.Fii mereu langa ea cu o vorba buna, un sfat, o mangaiere.Acorda-i atentie.Dar inainte de astea spune-i ca iti pare rau.Incearca sa iti justifici gestul. Spune-i ce inseamna ea pentru tine si aminteste-i de clipele frumoase petrecute impreuna. Dupa aceea las-o un timp sa se gandeasca.Nu ii cere un raspuns pe loc.Mult succes!happy

3 răspunsuri:
| ciotori a răspuns:

Spune-i ca iti pare sincer rau, asta cantareste foarte mult.

Răspuns utilizator avertizat
| mOonyX99 a răspuns:

Pai depinde si cum ai dezamagit-o si daca ea e intr-o relatie