| Loreta28 a întrebat:

Cum sa afli daca un baiat de iubeste fara ca sa-l intrebi?

Răspuns Câştigător
| Zeuss1smyname a răspuns:

Nu ti-ai dat seama pana acum? Inseamna ca nu te place!

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Păi ce tu îți întrebi iubiții dacă te iubesc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Observă nişte paşi,
http://www.cumfacisa.ro/Cum-sa-stii-daca-un-barbat-sau-baiat-te-place
Te pup!

| Schatzyyyyy a răspuns:

Iti dai seama dupa reactiile lui, atunci cand te vede, sau vorbeste cu tine!

| Alexsiatit a răspuns:

Loreta, asta nu se "afla" ci se "simte"; Nu este necesara o intrebare anume in acest sens, ci depinde doar de modul tau de a fi, de-a reusi sa te faci intai tu inteleasa, chiar si fara cuvinte si-apoi totul cred ca va veni de la sine.
Dar nu uita niciodata Loreta sa stii diferentia dorinta de realitate, gandul de fizic, dragostea de sensul a lui "a iubi" si inca atatea si-atatea alte aspecte de "ignoarata umana".
Alexsiatat

| Loreta28 explică:

As vrea sa va spun ca imi plac raspunsurile, dar vreau sa va spun de ce am pus aceasta intrebare:
Inainte nu imi atragea atentie, nu vorbea cu mine, dar acum am observat ca aproape mereu la lectii ma priveste, la pauza vorbeste cu mine, face diferite lucruri ca eu sa ii atrag atentia, pe drum spre casa el merge inaintea mea si tot se uita in urma la mine!
Dar uneori ma tachineaza si loveste...

Ce inseamna asta?
Ma place sau nu?

Nu stiu ce sa cred.

ajutati-ma!
Va rog!