| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa aflu ca un baiat ma place?
sta cu baietii si multe ori se uita la mine, mai vorbim uneori prin SMS dar nu-mi spune nimic de dragoste, ma face sa felozez.
cum sa aflu ca ma place, spuneti-mi va rog pina la sfirsitul lunii ca va pleca anul acesta de la scoala si nu am sa-l vad niciodata. Spuneti-mi va rog pina ne e prea tirziu sa-i spun ca il plac

9 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ce înseamnă a "feloza"?! Mulţumesc anticipat, aştept mesaj.

| carmin a răspuns:

Cum sa iti dai seama ca te place:cand vorbiti trebuie sa fi atenta la comportamentul lui:daca este rusinos, timid, transpira, se balbaie, ii tremura buzele, se uita pe furis, se uita insistent etc.
Spune-i adevarul.Ca iti place de el.Bafta.

| andreii2 a răspuns:

Nu crezi ca esti cam micuta?

| TheLoveDoctor a răspuns:

Te face sa ce? felozez? ce ai vrut sa scrii?

| ungurubulan a răspuns:

Parerea mea eee ca ar trebui sa-i dai un sms sa-i propui daca are chef de-o plimbare sau un vinwinking de acolo te descurici tu tongue sau daca se stie pc si esti singura acasa zii ca iti este stricat pc`ulwinking etc.laughing

| ZuAgain a răspuns:

Spune-i ca il placi, ce conteaza daca zice da sau nu, macar ai aflat

| russiangirl_2817 a răspuns:

Nu ai cum sa stii exact deoarece fiecare baiat are un fel propriu de ati arata daca te place sau nu. Dar daca te priveste pe furis si se mai balbaie cand te vede, clar e al tau.Sunt si alti baieti care nu iti dau nici un semn(aceeia ne dau cea mai mare bataie de cap).
Spune. i ca il placi.Sa sti ca nu ai nimic de pierdut!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca va pleca, de ce ti-ai dori o relatie cu el?
Organizeaza o intalnire in parc cu amicii lui, in semn de despartire. Acolo, poti ramane cu el si ii vei spune ca ai inceput sa-l placi. Preferi sa ramai cu aceasta intrebare pana ai sa-l mai vezi?

| Micнio a răspuns:

De fapt ma face sa GELOZEZ