| DianaG87 a întrebat:

Cum sa aflu daca e insurat sau nu?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Il intrebi sau faci pe detectivul! Vezi daca are urma de verigheta, daca nu poate lipsi de acasa duminica, noaptea, de pasti sau de revelon...este o problema, daca stii unde sta uita-te la nr. de persoane de la intretinere(daca sta la bloc). Dar acest lucru este foarte greu de aflat, mai ales daca are familie in alta parte, sau sunt despartiti dar nu divortati. Daca ai prieteni la politie se pot uita la starea lui civila! Sau... apelezi la un detectiv adevarat!

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Il intrebi. Nu cred ca ar putea minti in legatura cu ceva atat de important.

| ATHOS a răspuns:

Ai putea sa-l intrebi!

| pwp a răspuns:

Il intrebi pur si simplu!love struck

| saymoon a răspuns:

Te duci la el si zici : Esti insurat? E simplu.