| FuckinShit a întrebat:

Cum să atragi atenția persoanei pe care o iubești?

2 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Facand glume bune, zambiind, comportandu-te cum trebuie; fi amabila, imbracate cool cam asa atragi atentia!

| MaDroghezCuFericire a răspuns:

Eu asa fac mai cu toti baietii big grinbig grinbig grin
te duci la el si te bagi si tu in seama pe acolo big grinbig grinbig grin te prefaci ca ati place tot ce zice el chiar daca nu e deloc interesant zanbesti si dai din cap atuncia tonguetonguetongueel vede ca esti interesata de ce spune el si nah incepe sa te placa cam asta e
sper ca te-am ajutat la mine de obicei funcioneaza (:*)(:*)pupici big grinbig grinbig grin