| Ninaaaa a întrebat:

Cum sa atragi atentia unui tip care nu tea mai vazut?
Ce ar trebui sa faci sa ii atragi atentia?
Funda! kiss

Răspuns Câştigător
| suntZeu a răspuns:

Contact vizual,si limbajul nonverbal,invata sa le folosesti in favoarea ta, documenteazatewinking Cand zic contact vizul ma refer sa te uiti cu o privire incitanta la el si daca isi incoarce privirea la tine tu continua sa te uiti nu iti intoarce privirea din rusine sau altceva, daca chiar vrea ceva de la tine va veni si te va lua cu o replica gen "ce ochi frumosi ai" sau "am observat ca ma priveai, sa stii ca nici mie nu mia displacut sa fac acelasi lucru" simple exemple, tu alegi scenariulwinking

| Ninaaaa explică (pentru suntZeu):

Iti multumeeesc happy

| suntZeu a răspuns (pentru Ninaaaa):

Multumesc draguta, frecventez acest site pentru ca imi este usor sa dau sfaturi altora in situati reale dar nici nu sti ce dezorientat sunt cand trebuie sa iau decizi pentru mine.Ma bucur ca te-am putut ajuta

| Ninaaaa explică (pentru suntZeu):

Nu era pentru tine. Am scris aia pentru Diabla.

| suntZeu a răspuns (pentru Ninaaaa):

Sami trag una laughing))

28 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Să fii tu insuti, nu incerca să copiezi pe nimeni.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Doamne dar alt sfat inteligent nu găseai?

| h3r a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu te-aud, nu te-aud.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru h3r):

E clar, nu stiu de ce i mi bat capul cu tine.

| h3r a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ar trebui să-ți vezi de oala ta cu sarmale, uneori nici ale tale nu-s așa bune și nimeni nu zice nimic.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru h3r):

Uneori bine ai zis, si oricum sarmalele nu merg vara, iar ai gresit.

| h3r a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

De obicei am vrut să zic.
Sarmalele merg prea bine vara, dacă sunt cu varză dulce. Am în frigider, acum să-ți pui pofta în cui.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru h3r):

Bine scumpo, poftă bună si dacă am gresit cu ceva față de tine te rog să mă ierti se poate? Multumesc mult.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru h3r):

Tu esti diabla?

| h3r a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Da, am schimbat doar pentru o zi nickname-ul.
Scuze acceptate.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru h3r):

Păi de unde să stiu, ai dreptate nici răspunsurile mele nu sint asa de bune, mersi pentru că mi ai zis.

| h3r a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

happy

| Ninaaaa explică (pentru h3r):

Aici nu e chat happy Da drăguţă? happy

| Ninaaaa explică (pentru CristiDinBucuresti):

Las-o sa comenteze aiurea oh go on Daca atat o duce mintea happy Si mersi pentru raspunsul tau! big grin

| h3r a răspuns (pentru Ninaaaa):

Nu eu am început drăguță.
Ai mai postat întrebarea asta, ai primit răspunsuri... doar pentru un tip de cartier. Și au fost răspunsuri ajutătoare, dar așa-i omu.

| Ninaaaa explică (pentru h3r):

Ba tu ai inceputwinking Si daca am mai intrebat ce? Ai cumva probleme? Du-te si te culca. Nu te-a obligat nimeni sa raspunzi. Seara fină!

Răspuns utilizator avertizat
| ywar a răspuns:

Cand un necunoscut iti ofera pe neasteptate un fior acesta este Repuls!
Repuls, spray paralizat miroase de intepenesti!

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Uita-te la el bland si insistent. Va observa.

| andrw1929 a răspuns:

Baga-te in vorba cu el faceti glume.

| Geezgirl a răspuns:

Zambeste frumos!

| superady98 a răspuns:

Pai uita-te lung la el, fa glume la care sa rada si asa isi va da seama ca esti o persoana amuzanta

| Bianca888 a răspuns:

Zambeste-i balnd, uitete la el dar nu foarte foarte insistent ca ii poti speria. Ii poti face cu ochiul. Il poti intreba cat este ceasul si apoi va luati la vorba. Succes!

| Ninaaaa explică:

Matur!