| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa castigi increderea cuiva

Răspuns Câştigător
| carmen_5367 a răspuns:

Depinde la ce te referi. increderea se castiga in timp cu seriozitate onoare si onestitate. increderea cuiva o poti capata in mai multe feluri dar trebuie sa explici in ce context.,, esti un vanzator vrei sa castigi increderea cuiva, esti un indragostit vrei sa castigi increderea persoanei iubite, esti un escroc vrei sa castigi increderea victimelor,, exemplifica te rog

4 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

E DIFICIL.TREBUIE SA TE PORTI FOARTE BINE CU PERSOANA RESPECTIVA, SA FACI TOT CE ITI CERE...DEPINDE DE COMPORTAMENT.

| anonimvirtual89 a răspuns:

Incredere cuiva se castiga greu dar o poti pierde intr-o clipa...deci daca reusesti sa castigi increderea cuiva ai grija sa nu ti`o pierzi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa te porti cu el sau ea frumos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa recastig increderea persoanei iubite