| maxim1234 a întrebat:

Cum sa cuceresc o fata am incercat sa tot o cuceresc dar nu stiu cum sa fac imi doresc mult sa aflu si parerea unor persoane ca sa aflu mai multe

20 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Pai mai intai spune-ne tu ce ai incercat, si cati ani fata?

| marinela92 a răspuns:

Simplu incepe prin a vorbi cu ea apoi imprietenestete cu ea si vei vedea ca lucrurile vor merge de la sine bafta!kiss

| maxim1234 explică (pentru marinela92):

DA dar ea mi a zis sa nu o mai deranjez crying si eu o iubesc prea mult crying

| neutrino a răspuns:

E bine ca ai vointa. Pentru a avea si putinta, trebuie sa ai si cateva calitati. Ai asa ceva?

| maxim1234 explică (pentru neutrino):

Normal ca am am talent la muzicabig grin

| neutrino a răspuns (pentru maxim1234):

Daca este asa normal, canta-i pana o cuceresti.

| maxim1234 explică (pentru neutrino):

Mdaa i-am tot cantat dar simt ca ma place simt asta

| împartezâmbete a răspuns:

Depinde de la caz la caz, depinde ce varsta ai, depinde de ceea ce iti place si depinde si ce parere ai tu ca iar place ei, incearca sa te bagi in cercul ei de prieteni sa afli cateva informatii despre ea, daca are prieten sau poate cauta. Apoi o poti aborda cadnd te intalnesti trecator cu ea daca vrea sa pastrati legatura, ii ceri un nr de telefon sau un id si mai apoi mai discutam

| maxim1234 explică (pentru împartezâmbete):

Am 19 ani ea 16 si i-am zis daca vine la un suc ea nu zice ca are planuri dar ii o problema ca ea vrea sa devina medic si are de invatat si important nu o avut niciodata prieten si eu am vrut sa sparg gheata ce as putea sa fac ca o iubesc muultsad

| abNb a răspuns:

Insista, si intreab-o daca simte ceva pentru tine. Daca sovaie, inseamna ca te place, rezulta trebuie sa insisti

| maxim1234 explică (pentru abNb):

Da pe naiba nu mi usor sa stiii

| bogdandinro a răspuns:

Fai o simpla declaratie daca nu vrea inseamna ca nu te place rezulta e ffraiera

| maxim1234 explică (pentru bogdandinro):

happylaughing)0 da bogdan dar naii cam dificila

| împartezâmbete a răspuns (pentru maxim1234):

Mmm la medicina de asta nu vrea considera ca e mult prea inteligenta pentru tine!

| maxim1234 explică (pentru împartezâmbete):

Nu cred serios

| bogdandinro a răspuns:

Sti proverbul dupa munca si rasplata

| DPaul a răspuns:

Cum sa cuceresti o fata?
Simplu.Pentru mine laughing
Deci mai intai trebuei sa te comporti frumos cu ea. Daca observi ca ea se uita dupa tine poti actiona mai departe sa o iei in brate sa o pupi pe obraz... apoi o poti scoate al un suc, pizza sau stiu eu ce si sa ii zici ca iti place de ea sau doar sa o saruti bineinteles daca esti 100% sigur ca si ei ii place de tine daca nu incerci sa te bagi in seama sa vb cu ea... ca sa te observe happy

| iuliapysutz a răspuns:

Fi tu, fi cat mai original si nu o lasa sa vada de la bun inceput defectele tale, fi mai misterios, fetelor le place misterul.

| maxim1234 explică:

Da am calitati muzicale

| Tracy1996 a răspuns:

Încearcă să te apropii cat mai mult de ea, să deveniți prieteni, să faci lucruri care îi plac, în principiu trebuie să o ajuți să-și facă o părere cat mai buna despre tine, trebuie sa fi foarte sincer cu ea. Îmi dai fundița?