| Bica1453 a întrebat:

Cum sa cuceresc o fata

Răspuns Câştigător
| IloveDamon a răspuns:

Flori, ciocolata, sa o scoti la un suc( sa platesti tu) sa fi dragut cu ea, nu badaran, sa o conduci acasa ( fara sarutat la prima intalnire, te va crede PREA interesat)... nu stiu thinking sper sa-ti fie de folos!

4 răspunsuri:
| WooLove a răspuns:

Uita-te la ultimul episod din robotzi si aplica prima faza din filmulet =D

| DDX99 a răspuns:

Lasa florile, ciocolata iti zic o metoda simpla de dai la ea.

| TheSmartBoy a răspuns:

Cu o armata laughing

| RoByBoY_9878 a răspuns:

Scoti baluba eu arati si daca nu se sperie inseamna ca te place laughing