| Dominicc a întrebat:

Cum sa devi inapoi orgolios? daca nu mai ai acel orgoliu care te tine tare.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu sunt orgolios deoarece sunt virgin si voi fi asa toata viata ceva mai presus decat asta nu e nimic pentru mine, cei care zic ca sa fii virgin e o rusine si chesti tampite e mai prost decat prevede legea.

| NickiMinaj a răspuns:

Doamne, terminati-va fratilor cu "eu sunt virgin" laughing))
Revenind... forteaza putin lucrurile, devino putin arogant daca e cazul. Parerea mea e ca orgoliul merge mana in mana cu increderea in sine si asa ceva iti trebuie pe planeta asta happy
Efectiv hotaraste-te ca de maine esti alta persoana.

| username_8290 a răspuns:

Orgoliul nu te tine tare.

orgoliul te face sa fi insensibil.si daca devi orgolios nu poti sa te opresti la o anumita limita si o sa intreci masura.

ca sa te ti tare impuneti tie insati sa nu faci anumite chesti sau sa faci. totu vine de la creier. daca tu vrei se poate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fi tare nu inseamna a fi orgolios. Poti fi tare recastigandu-ti increderea, intarita in tine, privind in fata si fiind optimist. Si din contra, orgoliul te tine la pamant, deoarece multe lucruri le-ai rata de ai fi orgolios"happy

| aurica_4849 a răspuns:

Daca nu ai orgoliu, inseamna ca nu ai avut niciodata.Cred ne nastem orgoliosi...