| ingeruldinintuneric a întrebat:

Cum sa fac ca baiatul pe care il plac sa ma placa si el?

Răspuns Câştigător
| JayLeno a răspuns:

pai daca nu te place din start de ce sa te mai chinui? dragostea cu forta nu tinestraight face

248 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa-l seduci si sa-l faci gelol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o promblema sper sa nu va amuzati deci am 12 ani si imi place mult de un baiat pe nume niku as vrea sa-i dau de inteles ca-l plac dar nu stiu cum are 11 ani eu sunt foarte timida dar mi se pare atat de dragut si nu stiu ce sa fac numai la asta ma gandesc ma poate ajuta cineva (solutii mai simple si indirecte)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa fac sa ma placa un baiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il ignori.cand te intalnesti cu el te intorci cu spatele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o problema...cine ma ajuta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca imi place un baiat cu care suntem prieteni cum as putea afla daca ma place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi dilema:-)) dar incearca sa vb cu el.thinking doar ca la mine e mai complicat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii naturala. fara fite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca-te pe testul dragostei si el iti va da raspunsul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer. imi place de un baiat dar, nu stiu cum sa-i spun e dragut cu mine dar n-am curajul sa-i cer combinulcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer si mie imi plk de un baiat cr imi da atentie sta pe lng mine si imi zicek sunt draguta si frum dade cateva zile nu rea mai e asasaddar in nciun caz nu ii zice ca'l placi te va crede insistenta, iar daca vorbeste cu tine se uita la tine de parca vrea sa te sarute, si iti i'a apararea at te plk, dar daca nci buna nti zice daca vb cu el si nu te baga in seama e in zadar si fa'l s afie disperat sa arati ca iti pare de trb.lasa'l sa te placa de la natura.si daca nu tine e clar ca nu e pentru tinesad. in fine mult succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si yop is cam in aceeasi situatzie; imi place de un boy din scoala si el e cls a 7 iar eu a 6... el shtye ca imi place de el, dar mi-e rusine sa il salut sau sa vb cu el.De cateva ori a cam strigat dupa mine simona, simona sau fta, dar nu i'am rasp ca imi era rusine. Ce sa fac? Cum pot sa il conving sa stea cu mine? Am si is si nr de tell dar nu stiu ce sa my fac. vreau sfaturi urgent va rog!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragostea cu sila nu se poate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! sunt si eu in aceiasi situatie, imi place de un baiat pe care il stiu de 2 ani dar nu stiu daca si el ma place! stiu doar ca atunci cand ma vede imi zambeste mereu si se uita des la mine! voi ce credeti ma place sau nu? ma ajutati si pe mine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca daca un baiat nu te place pentru cum arati nu ai cum sa-l faci sa tina la tine! Dar daca el nu te place pentru felul tau de a fi incearca sa vezi ce ii place lui la o fata si daca necesita schimbari mjore te sfatuiesc sa nu o faci! Exista baieti pe lumea astaoh go on stai linistitaoh go on. Dar fa astfel incat sa afli daca el te place fara sa stie ca tu simti ceva pentru el! Daca nu, sa stii ca nu este singurul baiat. Mai sunt cati vrei tu oh go on, iar daca te place si nu are curajul sa ti-o spuna fa tu primul pastonguewinking daca nu incearca el bineinteles tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa opserv ca ma place?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca daca vrei sa fii cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic du-te langa el si spune-i el nu va zice nimic asta se gandeste si el daca vezi ca se poarta de cuprinde se joaca cu tine atunci fi dracuta si spune-i stiu ca merge pentru ca sunt baiat si stiu ce freau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place foarte mult de u baiat crede-ma asculta aceste sfaturi mie miau mers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inna:si eu plac pe cineva. de un an de zile de cand ma lupt sa-l cuceresc, nu stiu ce sa mai fac, partea proasta e ca si el ma intarata, se uita mereu la mine ma analizeaza, dar degeaba, ma puteti ajuta? multumeschappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fii tu insati. Afla ce fel de persoana este, ce ii place cel mai mult la o fata si ce nu ii place, iar apoi incearca sa fii pe placul lui. Nu ii da foarte multa atentie, dar sa nu fii nici indiferenta. Uita-te la el cat mai des si vezi daca si el se uita la tine.Bafta multa! ( si nu uita! Daca nu te place nu insista! Mai sunt o gramada de baieti pe lumea asta!)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Staruie-te sa petreceti cu cit mai mult timp impreuna, staruie-te ca sa-ti cunoasca toate calitatile pozitive si incearca sa te faci ideala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai faza e ca el se uita insistent.prea insistent... dar eu nu am de unde sa stiu ce e in capul luisad...il plac prea multhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nujt ce sa cred...se uita prea insistent cand ma vedesad. nu pot sa inteleg ce e in capul lui, nu-mi pot da seama daca ma place sau nu. oricum eu il plac prea mult[totusi e un an de zile]sadsi inca ceva el stie ca eu il placsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oana sayd :multumesc pentru raspunsuri incep sa dea roade happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu cred ca trebuie sa fii naturala si sa comunici des cu el fa-l sa se simta bine in preajma ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te placa...trebuie sa´i arati ca nu´l placilaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu poti face prea multe... daca e sa fie ceva, toate vin de la sinehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i tot ce simnti pentru el la mine a mers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai te imbaci mai provocator...si nu-l stresa ca nu ii place cand e pe mess nul baga in seama lasa-l sa te bage el