| 2396 a întrebat:

Cum sa fac ca baiatul pe care il plac sa ma placa?

8 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Nu poti forta pe nimeni sa te placa, fii cit mai naturala posibil si poate se va indragosti si el de tine, parerea mea este sa nu fortezi nota, asteapta, poate el nu are nici un sentiment pentru tine, iar dragoste cu forta nu se poate.Bafta multa si stai linistita va veni si vremea cind vei fi iubita si stimata.

| Moneyandfame a răspuns:

As avea eu cateva idei dar nu pot sa le postez aici, din cate am vazut sunt si pusti de 11 ani...deci...iti recomand sa te duci la el sa ii spui ce simti si de acolo te descurci. daca ai facut asta si el nu simte la fel, da-i inainte ca nu e loc.

| diavolitza a răspuns:

Fa asa cum crezi u ca trebuie, fi tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu eu areti tot degeaba, baiatul e ca Toma necredinciosul : daca nu vede nu credelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii tu insati. nu incerca sa fii superficiala, sa iesi in evidenta, sa te imbraci extravagant. daca exista si din partea baiatului respectiv o atractie pentru tine...lucrurile vor merge de la sine. Succes happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarutal si ai sa vezi ca o sa-i placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat sa imi placa de un baiat si el sa nu ma placa...adica am incercat tot ce e posibil...am vb cu el pe mess, la telefon...nu i-am refuzat niciodata nimic...ba din contra din toti prietenii cu care ieseam cu el ma comportam ce mai bine si cand l-am intr daca vrea sa fie cu mine... a zis ca NU...ca nu ma place... daca pers accea chiar nu te place nu ai ce sa faci...

| deeutza a răspuns:

Raspunsul pe care til dau este sincer pentru ca cu aceasta intrebare m-am confruntat si eu acum 4 zile.Incearca sa fi tu insuti pentru ca acest lucru impresioneza baieti.Bafta!