| ingeruldinintuneric a întrebat:

Cum sa fac ca baiatul pe care il plac sa ma placa si el?

Răspuns Câştigător
| JayLeno a răspuns:

pai daca nu te place din start de ce sa te mai chinui? dragostea cu forta nu tinestraight face

248 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la el in clasa dupa ore si vb cu el razi ca glumele lui si mergi cu el acasa te prefaci ca tie rau te doare capu apendicita vezi si tu atunci el o sa te ia de mana si o sati zica ''gata linisteste-te totul o sa fie bine '' asa nu o sa aiba de ales trebuie sa te duca acasa cu gandul daca te lasa singura lesini. incercarti mie mi-a mers uite eu sunt cu el de 1 an si jumate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te ign incearca sa vb cu el la tel apoi mai va intalniti nu-i arati kal placi si o sal apropii u incet icet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar e simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i poti da dragoste cu linguritsa sa fim seriosi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place de un baiat din scoala il cheama Tiberiu(tibi) e super dragut suntem pr de familie ma inteleg cu el destul de bine(ca si amici) Stie ce il plac dar are prietena nu stiu ce sa fac daca aveti cateva sfaturi dati-mi si mie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar e greu. singura caut raspuns si nu gasesc! cel mai bine sa nu suferi si sa caut toate plusurile ce va leaga si apoi minusurile sa le balansezi si apoi sa te faci mindra! ca baieti ca si fetele vor exerciti grele si cu siguranta nu vreau o domnisoara ce plinge mereu si cauta iubire ei vreau demnitate. cred ca ma veti intelegce ...martusik

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu du-te si vezi cum se comporta, daca vb urat cu tine incearca sa ii faci pe plac, dar nu sa si-o i-a in cap prea mult. AI grija!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa vb cat mai mult cu el si dupa aceea intreaba-l la tel sau pe mess(dar daca ai curajul in fata )si zi ca il placi poate va merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi tu insaty. mie mi-a placut 2 ani de un tip nu so uitat la mne.acum ii supy pe mine ca nu l-am lasat si pe el intr-o grupa.si am auzyt mai multe zvonury ca amuh ma place. dupa 2 ani amuh imi place de altu si numai vb cu mine ce ma faccrying(((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa fii si uh mai vorbareata, mai draguta, mai isteata ca sa nu te ia de fraiera si in primul rand sa te imbraci marfa...asta e parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pentru inceput: vb si uh cu el si vezi cum se poarta cu tine.si pe urma ii spui ca ilplaci si ca vrei sa fii cu el si poate intelege ca doar nu o fii prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte sa intru pe aces forum, chiar lucrurile pe care le-ati scris voi le-am facut, insa cred eu ca alta e problema.eu am 14 ani si el 20straight face. am vb cu el la tell, i-am spus ca il plac, am id lui, m-am intalnit cu el si imi tot spune ca e timp destul. acum e in spaniacryingplang mereu si nu stiu ce sa fac.nu mai pot spune ca il plac IL IUBESC mult mult. chiar vreau sa fiu cu el. ajutati-ma va rog:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu pot sa le spun prietenelor mele pentru ca vor rade...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu frate si mie imi place de un baiat george de 4 ani si nu stiu cum sa fac sa ma plac si el si acum nu am renuntat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Vreau sa-ti zic ca sh mie imi place d un tip din cl cu mine si vb cu el p mess. Acum cateva zile am vb pe mess si incet, incet m-a intr d cine imi pl... eu i-am ascuns faptul ca imi pl d el si i-sm zis ca imi pl de justin bieber. I-am cerut poze cu el pe mess si mi-a trms si zicea ca e frumos si eu il ironizam. El mi-a zis ca ii pl de mine si m-a intrebare daca... sti u ce. Sper sa ai noroc. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa fac sa ma placa si el? adica m-a placut o data! dar acum...nu mai stiu daca m aplace sau nu! crezi ca sunt genul lui daca m-a placut o data? cum sa fac sa ii atrag atentia? sa fiu eu insumi sau sa il ignor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! eu sunt aceea care am spus ca prietenele mele vor rade... ei bine, aseara mi-am facut curaj si i-am spus unei prietene care sta in banca ca el la scoala si, spre surprinderea mea, a spus ca va incerca sa ne faca lipeala! sper sa mearga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa te placa spune-i in fata dar mai intai vezi daca este calm si daca vrea spune-i sa va intalniti la un suc sa vezi ca va merge bine sukkess.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca imi place de cineva dar nu sunt pregatita de o relatie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca cea mai importanta este frumusetea, fii tu insati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poai ikerakja sa fi uh insaty si sa te bagi mereu in seama cu el nu-l lasa sa vada ca il doresty atat de mult ptru ca el te-ar putea folosy in multe feluri atunky cand flirtaty din ochi nu va uitaty mai mult unul in ochii altuia de 3 sek trebuie` sa plec byebye:*::*:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu forta nu merge nimic.incearca totusi sa te apropii cat mai mult de el.invita niste prieteni la un film printre care si el.imparte biletele astfel incat sa stai langa el.lasati capul pe umarul lui avand "scuza" ca esti obosit sau spune-i ca tie frig sa te tine putin in brate... apoi vorbeste cu el despre alte fete care-i plac lui si despre dragoste si daca nu vine de la sine si ai tupeu poti sal saruti iar apoi totul va merge ca pe roate incearca eu asa am facut cu uh baiat care nu ma baga in seama deloc si acum sunt cu el de 3 aniwinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vorbesti cu el. dar daca nu te baga in seama o saptamana ...lasa nu il obliga...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e genul cuceritor, stai cu el o vreme, fal sa pari doar o amica... apoi fal gelos! o sa vina la tine fara probleme! dar ai grija sa nu prea stie ceilalti. la mine eu aflat si acum toti sunt in limba dupa mine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vb cu el mai mult pe mess daca ai id lui filtrezi ii pui diferite intrebari si nu stiu sincer ca pe mine doar ma plac baietii asta nu inseamna sa-i plac si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa ma fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fi cinsita si intreab-o sunt hannah montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt in aceiasi situatie ca tine ma-facut sa ma indragostesc de el dandu-mi sperante si acum mi-a zis ca iubeste alta fata cateodata ne int si imi zice ca ma iubeste dar dupa tot la ea se intoarce de multe ori am incercat sa il uit dar nu am putut asa ca nu prea stiu ca sa iti zc dar tine-te tare in fata lui si daca poti trateaza-l cu indiferenta catva timp sa vezi cf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In situatia asta sunt si eu dar mai e inca o fata care si ea il place si ea mi-o ia inainte dar acum am noroc ca ea e plecata acum si nu stiu cum sa fac ca sa ii zic ca nu ramanem niciodata noi doi singuri. AJUTOR!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii indiferenta.nu-i da atentie(propria experientalaughing )