| ingeruldinintuneric a întrebat:

Cum sa fac ca baiatul pe care il plac sa ma placa si el?

Răspuns Câştigător
| JayLeno a răspuns:

pai daca nu te place din start de ce sa te mai chinui? dragostea cu forta nu tinestraight face

248 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sh mie imi place de un baiat.care cred ca ma place sh el dar relatia la distanta nu se poate.chiar daca il plac enorm de mult asta e"baietashi ca el sunt la fiecare coltishor al strazii" sh ori cum nu iti pierde speranta fii uh insati... B@Ft@. pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa fac ca baiatul pe care il plac sa ma placa si el?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu probleme asta ma confrunt si eu, dar in cazul meu ne placem amandoi dar nu indraznim nici unul sa ne spunem sentimentele. Dupa parerea mea daca el nu te place nu-l poti obliga sa fie cu tine, dar daca te place vb cu el sh apoi da-i de inteles ca ar putea fi ceva intre voi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu la fell sunt se uita la mine mereu imi zice ca sunt buna...ma saluta mereuuuu si eu sunt nebuna dupa el ce sa fac idei?sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place de un baiat, este rau dar si prieteos, face fite dar se comporta uimitor cu fetele pe care le place, nu stiu ce sa fac ca sa ma placa, il iubesc timp de 8 ani...adica de cand am inceput scl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragostea este cel mai frumos sentiment:Xsadbig hug pe care DUMNEZEU l-a lasat oamenilorsadsad:X:X>big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mias dori ca baiatul pe care-l plac sa ma placa. eu mi-am pus o prietene sa ii zica dar s-a dovedit a fi o mincinoasa si lui i-a zis ceva si mie mi-a zis ca i-a zis altceva. pe scurt mereu cand ne intanlim si suntem singuri el nu imi zice nimic despre ce i-a zis si daca ma place sau nu. eu nu prea am tupeu. ce sa fac? va cer sfutul si vreau sa fiti seriosi nu am chef de mistouri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu e in clasa cu tine, spune-i cand nu va aude nimeni, tot ceea ce simti si atunci o sa vezi si reactia lui.Sau intreaba pe cineva de numarul lui de telefon...In cazul meu, el nu e in clasa cu mine asa ca e putin mai greu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu e in clasa cu tine,spune-i cand nu va aude nimeni,tot ceea ce simti si atunci o sa vezi si reactia lui.Sau intreaba pe cineva de numarul lui de telefon...In cazul meu, el nu e in clasa cu mine asa ca e putin mai greu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare faza cu angelina jolielaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi stare si nu stiu ce sa mai ma fac...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i pasarica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema...imi plc de un baiat cu 4 ani mai mare de cat mine. c pot sa fac?cryingcryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie surioara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ce-i place vb pe tel, gandeste-te ce-ti spune el si apoi raspune, gandeste-te ce--i place lui si c-ti place tie si contopeste aceste doua feluri si vei vedea ca vei avea noroc! Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetelor ajutati.ma iubesc un baiat e mai mare cu un an decat mine. am fost impreuna toata vara, dar el a trebuit sa plece in Italia 2-3 saptamani. cand a venit a inceput sa vb cu alte fete nu imi mai rasp pe mess si chestii din astea. acum ca am inceput sc tot se da la mine dar si la celelalte 2 prietene ale mele si ele stiu ca eu il plac dar ele fac dinadins sa se bage in seama. ajutati-ma si pe me il plac mult si stiu ca si el ma place mult. astept sfaturile voastre

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu plac un baiat de 2 ani iar el nu da nici un semn a plans de muuulte ori cum sal fac sa ma placa? ajutati-ma va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aolooo
ce ma enerveaza astia cu " nare rost "
da lasatio farte s aincerce
fi atenta
thinking
fi vesela si spontana nu stiu cum sati zic
sa iesi in evidenta prin glume, veselie si putin prin frumusete adica... fi aranjata dar nu macheata prea rau...

intelegi?
o sa mearga 100%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da usor de zis sunt vb in vant toate eu plac un baiat de doi ani si stiu ca e nu ma place dar am plans dupa el si vreau sa ma placa va rog din toata inima zicetim ce sa fac va multumes lasati comm msms

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o prietena o cheama alexia si e in clasa 1 ca si mine.
mie imi place tare mult de un baiat si nu stiu ce sa fac ca el nu ma place chiar atat cat il plac eu pe el. ce sa fac/
il iubesc si el dar nu mult cum il iubesc eu '

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi in primul rand incearca sa te apropii de el, mai ales cand e singur si vb cu el chestii diferite apoi cerei parerea ce sa faci daca iti place de un tip si nu sti cum sa i-o zici, apoi bati apropouri si sigur isi da seama (o sa mearga garantat asta fac si eu)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sh eu am nevoie de ajutor.sad. sunt in clasa cu un baiat. e foarte dragut :X. dar lui i place de alta fata (curva clasei) scuze expresia.ma intelg bine cu el radem, vb. Anul trecut a aflat nu stiu de la cine ca imim place de el sh dupa aceea sa purtat ft urat cu mine nu mai vb cu mine sh...ne-am sh certat.Anul asta e sh mai dragut dar are acelasi comportament sad. eu chiar il iubesc...il visez noaptea sh daca as obtine macar un cuvan frumos de la el ar fi suficient crying. CE SA FACC?cryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sai spui daca vrea sa faca sex cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...primul lucru : aranjeazate si tu unpik.nu mult.sa iesi in evidenta. apoi salutal intotdeauna.cand il vezi.zambestei.pana ce intra in vorba cu tine.prima data fi ca o prietena, intelegetiva bine.cand la un baiat ii place de tine este cand : se uita tot timpul la tine, cand este cu prieteni, si santeti in acelasi parca, face tot posibilu sa vina langa voi(tu si prieteni tai). sa il observi, vorbeste frumos cu tine, iti face complimente.si cel mai important.se uita tot timpul la tine.big grin.asa.deci.daca un baiat face asa, este clar ca ii place de tine. ei bine.incerci sa nu te mai uiti asa insistent la el nici tu, salutal, si fi vesela.distreazate.ca la baieti nu le place ca fetele sa fie mute.sa steie pe bana si sa nu zica nimic.big grin.fi sportiva.si energica si incearca sa mergi in locuri unde obisnuieste el sa steie cu prieteni, fara sa ii dai de banuit ca tu mergi acolo pentru el.si totul va fi bine.winking. eu tot asa fac de ani de zile.si imi merge ca pe apa.:X.super binehappy

bafta fetelor:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragoste cu sila nu se poate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai prost raspuns este sa ii sp cum sa ii sp ba fratilor?
? ati innebunit fa-l sa se indragosteasca de u macar un pic prin sf de mai jos si dupa daca vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea incerca ca mine... 1)priveste la el in ochi si nu in alta parte, priveste pina el nu iti va zimbi, 2) ai putea in urmatoarele zile sa privesti iar la el si el sigur te va saluta 3) Daca are net ai putea incepe sa vb cu el pe msn, skype sau ceva acolo. 4)cind il mai vezi te saluti cu el si il intrebi ce mai face sau ceva in stilu asta. 5)incearca sa te imprietenesti cu el. 6) cerei nr de tel, daca el nu a facut-o 7) poti sa-i spu ca il placi. atunci el sigur iti va raspunde sincer -da sau nu-. 8) si daca totusi a spus ca da iesiti intr-o zi la o plimbare. Sincer iti spun functioneaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune pe cineva sa te laude in fata lui, fate cat mai greu de cucerit si imbraca-te cat mai sexy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi cinstita si intreaba-l. Daca nu te place spune-i ca ai un iubit care este cel mai super baiat si ca nu te-ai despartii de el nici daca vei fi obligata si amenintata cu moartea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saruta-l si spune-i ca-ti pare rau si ca tu credeai ca este alt cineva. apoi zii ca are buzele dulci si fa-l sa se uite in ochii tai