| Nooooooonameee a întrebat:

Cum sa fac sa ma placa un baiat chiar daca are prietena? Cum sa ma imbrac si cum sa ma comport?

7 răspunsuri:
| papusikk a răspuns:

Fi naturala. nu fa nimic daca este sa te placa bine daca nu poti face si pe dracu si degeaba nu inteleg de ce mai tot timpul fetele trebuie sa atraga atentia unui baiat noi ar trebui sa fim cucerite de ei.

| Rebecca009 a răspuns:

Cu un decolteu cat mai adanc, fusta cat mai scurta si o atitudine cat se poate de provocatoare. Asta daca ai macar 18 ani, daca nu, vezi-ti de scoala ca ai treburi mai importante de facut decat sa seduci baieti, mai ales care au deja prietena

| Aplix a răspuns:

In primul rand afla ce fel de fete ii plac lui si incearca sa fi asa si tu. Incearca sa te apropii de el cat mai mult si chiar daca nu te intereseaza prefate ca te intereseaza tot ce spune. Nu-i vorbi mult toti baieti urasc asta.

| lorycykk a răspuns:

Depinde ce fel de baiat este.dar de obicei nu conteaza imbracamintea sau altceva ci doar sa iesi in evidenta in fata lui, sa te observe din mai multe fetethinking sau poate sa-l privesti atent in ochiiwinkingpoate functioneaza

| Nooooooonameee explică (pentru lorycykk):

El stie ca il plac si se uita la mine dar cand ma uit si eu la el isi intoarce capul. a avut o prietena fitoasa si era inversul meu.