| zuzugirl a întrebat:

Cum sa fac sa nu renunte la mine am incredere in el dar nu am in parintii lui cred ca vor face tot posibilul numai sa nu fim impreuna?

3 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Tu esti cu el sau cu parintii lui? Discuta cu el si vezi ce are de gand:sa-ti caute nod in papura sau sa lupte pentru relatia voastra? Lucrul asta se rezolva intre voi doi, prin comunicare.
Bafta.>big grin

| Narfundo a răspuns:

Crede-ma pe cuvant... cel mai bine este sa renunte la tine. Daca asta crede, nu te pune impotriva lui, o sa iasa doar scandal cu timpuwinking. Poti sa imi pui stupid la raspuns, dar eu nu raspund nici o data degeaba.Credema sunt trecut prin astawinking.

| zuzugirl explică:

El spune ca lupta ca pentru noi lupta sa si caute servici sa putem fi impreuna s ane mutam singuri