| cooler99 a întrebat:

Cum sa faci sa cuceresti o fata care se tot uita dupa tine dar nu-si exprima dragostea?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ea te studiaza,iti da semne ca te place,nu astepta sa-ti si propuna sa fiti impreuna.O saluti,intri in vorba cu ea,usurel sa n-o sperii sau sa se rusineze,ii ceri un id,un telefon,o intrebi diverse maruntisuri,incerci s-o faci sa rada(nu exagera,nu deveni clown). Fata e deja cucerita, nu e nevoie de prea multe, poti fii sigur.Ramane sa te poti apropia de ea si sa gasesti momentul potrivit sa o intrebi daca vrea sa fie cu tine.
Esti baiat, ia taurul de coarne, n-o lasa sa astepte!

2 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Intri într-o conversaţie cu ea. Mi se pare cea mai inspirată idee.

| cooler99 explică:

Ea se tot uita dupa mine din iarna de pe geam iar cand o vad se ascunde de ex azi cand m-a spionat eram singur si faceam cu grafitty pe peerete!