| Miley_9749 a întrebat:

Cum sa-i arat la un baiat ca sunt mai buna ca celalte fete? AJUTOR!

Răspuns Câştigător
| dianika15 a răspuns:

Pai in primul rind sa fii tu insusi iar in aldoilea rind incearca poate sa il ajut undeva. de exemplu daca esti la scoala si el ceva nu intelege lamurestei. incearca sa glumesti si nici intr-un caz sa te vopsesti sau sa porti decolteu. baietilor nu le place aceasta =)

4 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Prin felul tau de a fi!

| superdorex a răspuns:

Si mai completez: prin farmecul tau, prin atractia ta,prin inteligenta, prin comportament, prin modestie...toate insumate vor face din tine o concurenta de temut pentru celelate fete! Multa bafta si noroc!

| madyddd a răspuns:

Nu trebuie sa ii arati tu asta... poate vedea si singur ca esti mai buna ca celelalte fete.

| dan36 a răspuns:

Fa ce altele nu-i face.cit si in pat.