| DomnulMuratura99 a întrebat:

Am nevoie de mult ajutor, deci nu pot sa imi fac o prietena..sunt baiat bun,romantic,ofer multa dragoste unei fete,arat ok,am cat de cat bani,doar ca sunt mai scund si timid, dar vad la liceu la mine fete frumoase care umbla numai cu tarani sau tigani grasi si saraci care le injura/bat etc...de ce ii aleg pe aia si nu pe cei ca mine?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru ca nu esti o persoana atractiva din punct de vedere fizic si esti si timid si scund,fetele prefera baieti inalti,frumosi,populari,nu noi alegem, atractia fizica este ceva involuntar, noi ne dam seama de ea dupa ce simtim placere fata de respectiva persoana, solutia este sa te dezvolti fizic si social, personal

| mentholinks a răspuns:

Pentru ca esti timd. Fetelor nu le place asta, ele au nevoie de cat mai multa atentie. Desigur, mai exista si exceptii, cauta una.

| FaraNume1245 a răspuns:

Lasa timiditatea la o parte. Nu fi romantic si nu oferi multa dragoste la inceput, cand inca nu aveti o relatie clasica.
Ele stau cu tarani si tigani pentru ca ei nu sunt timizi si au o atitudine care le atrage.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele proaste se 'îndrăgostesc' de nesimțiți. Nu te conforma cerințelor și nevoilor cuiva. Timiditatea face parte din tine. Sunt emoți puternice pe care trebuie sa înveți să le controlezi. Cine te iubește, te acceptă așa cum ești (totul sau nimic). Înconjoară-te de oameni care te apreciază și prețuiesc, nu de toți 'pierd de vară'. Majoritatea fetelor sunt imature (nu știu ce vor cu adevărat). Fă ce simți. Nu fi reținut. Ai o viață, alta nu primești.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca ai o atitudine de ****. "am bani", dar ele "stau cu saraci".

| AIeXxX a răspuns:

Fa-te tigan atunci

| Maria_Cristina_1996_X9hf a răspuns:

Pentru ca nu sunt constiente de partile bune si frumoase pe care le aihappy.Nu au de unde sa stie ca tu esti romantic, bun etc.happy