| Smoke_7892 a întrebat:

Cum sa-i spun ca il plac?sad

Răspuns Câştigător
| Maria46854213 a răspuns:

Dai de ințeleshappy

8 răspunsuri:
| alleecsandra a răspuns:

Hmmm... e cam greuthinking
pai fa rost de id ul lui si da ti va o intalnire.
doar nu ii poti spune asa dintr o data oriunde "te plac."oh go on

| seby8873 a răspuns:

1. Lasa-i un biletel
2. Imbratiseaza-l
3. Ofera-i un cadou neasteptat
4. Tine-l de mana
5. Asculta-l

| mariamarybu a răspuns:

Daca placi un baiat ar tebui sa ii spui ca iti place de el intr-un loc in care sa fiti doar voi doi! prinde curaj si spune-i! nu te mananca nimeni! poate ca si lui ii place de tine! nu ai de unde sa stii

| negrutzaa a răspuns:

Puteai totusi sa ne dai mai multe detalii daca ai id lui nr de tel etc, cati ani are sa stim cum ai putea sa-l abordezi ca pe unu de 20 nu-l aboredezi ca pe unul de 16, eu cred ca in ziua de azi ar trebui sa fi o fata cu tupeu chair daca esti mai timida baietii nu trebuie sa si dea seama de acest lucru, asa ca daca il cunost si ai mai vb cu el, intra de ex odata pe mess si intri in vb cu el il intrebi ce face, nu stiu ce si cand te va intreba ce faci tu ii spui ca esti suparata pe o prietena de-a ta pentru ca trebuia sa iesiti afara si acum nu mai vine si trebuie sa stai in casa, si probabil se va oferi sa te cheme el afara, iar daca nu ii spui ca ai o idee mai buna ce-ar fi daca ar iesi cu tine la un suc, si de acolo daca ai curajl sa-l inviti vei vedea ca va avea si el mai mult tupeu va realiza ca-ti place de el si va continua lucrurile!

| luna_1817 a răspuns:

Buna. o metoda buna este sa ii spui si pe mess acest lucru sau la tel si vezi cum reactioneaza. daca nu reactioneaza cum te asteptai ii spui ca a fost o gluma.si asa scapi repede

| lolitagirl a răspuns:

Te duci la el...il intrebi ce crede despre relatia dintre voi doi iar, dupa ii spui ce simti pentru el.:X dar, mai intai intreaba-l daca are prietena si sa fiti singuriwinking.

| 3u a răspuns:

Ii zici asa Te iubesc dar tu?

| kishinawyanka a răspuns:

"Te plac!"
iat-aşa. happy