| DenisaMetal a întrebat:

Cum sa-i spun ca il plac?

Răspuns Câştigător
| Laimy a răspuns:

Incepe a vorbi despre el, spune-i ca el e asa... ca e frumos, ca e curajos, descrial din toate punctele de vedere, apoi ultima fraza s-a fie: " Fiecare fata ar visa la asa baiat", el daca nu e prost, va inteleg.

5 răspunsuri:
| bluesky a răspuns:

E prea aiurea sa mergi la el si sa ii spui "te plec". Fa un fel de preludiu, adica flirteaza cu el, zambeste-i, suna-l, scrie-i pe mess, dai semne ca il placi. si cand simti tu, ii spui ca vrei sa vb ceva cu el, cand va puteti vedea? si atunci ii spui ca il placi.

Restul...depinde de el

| GdX a răspuns:

Cum spune si coco, te duci la el si spui "te plac".

| mikaela25 a răspuns:

Te plac :d

| mikaela25 a răspuns:

Ce preludiu, ce atata lalaiala, ii spui scurt si la obiect, de ce sa iti pierzi timpul cu porcariile asta cand in timpul asta puteti face altcevawhistling...si ai avea un avantaj, sunt unii baieti ce prefera ca fata de langa ei sa nu o "arda la rece". o sa-l impresionezi, nici nu s-ar astepta la asa ceva, ca noi fetele suntem mai pisicoase(ca sa vezi, ca poate etc)fii direct nu ai ce sa pierzi...hai iti garantez eu "victoria". kiss y

| shadow999 a răspuns:

Pai bine si frumos, intr-un sms ii zici " stii... am cam inceput sa te plac " si vezi ce-ti zicehappy