| lore23 a întrebat:

Cum sa-i spun unui baiat ca nu vreau sa fiu cu el, fara sa-l ranesc?

Răspuns Câştigător
| mada_9093 a răspuns:

Buna! poti sa ii spui ca el e un baiat dragut dar nu va potriviti ca daca vrea puteti ramane prieteni
sper ca te-am ajutat
succes!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Diplomatic, îi spui că ai pe altcineva.
Pa, pa.

| Floreenofficial a răspuns:

1.ai prieten
2.nu esti pregatita
3. te supravegheaza parintii tai.
succes! :*

| thegreatgatsby a răspuns:

Cuvintele magice "scuze... dar uite putem sa ramanem prieteni: " laughing

| smooth a răspuns:

Nu ai cum e inevitabil dar asta ewinking

| zarkon a răspuns:

Zâ-i direct, dacă tine la tine va suferi oricum, dacă nu tine la tine, î-l va dure-a undeva

| Bya_9647 a răspuns:

Buna
Eu cand nu vreau sa stau cu cineva si nu vre.au sa. l ranesc ii spun:
Scuze, dar in momentul actual ma bazez mai mult pe scoala si.
nu am timp de baieti.
SAU:
Sper ca nu te vei supara, eu tin la tine, dar ca la un amic. imi pare rausad
Sper sa te fi ajutathee hee
Pa.pa:*

| basexcu a răspuns:

Iti tai unghiile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai spune-i "NU", o sa inteleaga... oarecum

| iulius a răspuns:

Parerea mea e sa fii sincera si sa ii spui ca nu puteti fi impreuna, daca ii veti spune ca tii la el ca la un amic il va durea mai tare, insa daca va intelege asta, puteti deveni prieteni foarte buni. asta mi s`a intamplat mie cu o fata si acum suntem foarte buni prieteni vorbim deschis despre orice