| MadyBotnari a întrebat:

Buna,cum pot sa ii spun unui baiat ca nu vreau sa ma intilnesc cu el, intr-un mod cit mai frumos si ca sa nu-l ranesc deloc?

Răspuns Câştigător
| CrushBoy89 a răspuns:

In primul rand nu il mintii. Spune-i adevarul, dar fa-o in asa fel incat sa o faci frumos.Ii spui ca daca doreste, sa fiti doar prieteni.Ii spui ca nu doresti sa ai inca un prieten(iubit) sau ce o vrea el sa fitilaughing
Adreseaza-te cu o voce cat mai lina si blajina.
Bafta multa! DAca tu crezi ca te-am ajutat, as fii bucuros sa primesc fundahappy

2 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Ii spui asa: "Bai Gheorghe, nu sunt interesata, pricepi?

| Anonima264 a răspuns:

Pai,intalnitiva undeva si spune-i cu o voce calma ca nu esti intereasata si explica-i de ce!