| ArimaB a întrebat:

Cum sa ies din umbra celui mai bun prieten adica la fete el are noroc eu nu. Ultima iubita a mea s-a indragostit de el. Deci serios nu stiu ce sa fac. Nu e mare diferenta intre noi.

Răspuns Câştigător
| seth2016 a răspuns:

Invatare nu inseamna copiat. Nu ai cum sa nu adaugi un personal touch. Ucenicii pot ajunge mai buni decat maestrul.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Amicul tau emite atractie asta e toata chestia adica e frumos

| seth2016 a răspuns:

Shadowing e o excelenta metoda de invatare. Meseria se fura. Stai pe langa el si observa-l atent.

| ArimaB explică (pentru seth2016):

Nu prea imi place sa fur comportamentul altuia mai ales ca stau cu el mereu. Nu imi place sa fiu copia lui daca o sa fur o sa fiu mai in umbra lui.

| seth2016 a răspuns (pentru ArimaB):

Invatare nu inseamna copiat. Nu ai cum sa nu adaugi un personal touch. Ucenicii pot ajunge mai buni decat maestrul.