| ChocolateDroid a întrebat:

Cum sa ii atrag atentia unui baiat mai ales ca e mai mare decat mine?

Răspuns Câştigător
| niko_7262 a răspuns:

Ei bine important este sa fi tu insati.Nu incerca pretizand ca esti altcineva ca o sa-l cuceresti, poate o sa mearga,, insa cand ''adevarata''din tine o sa iasa la iveala, nu o sa-i placa.
Incearca sa pleci de la o simpla prietenie.Iesiti in oras, in parc, apropiati-va pe zi ce trece tot mai mult pe baza prieteniei.In caz ca nu are prietena e mult mai simplu.Cand vei crede ca i-ai castigat prietenia, increderea, ii vei spun sentimentele tale.De acolo depinde de tine, si de el.Bafta:*

4 răspunsuri:
| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Nu stiu daca trebuie sa-i atragi atentia.
adica daca e sa te placa te place si fara sa ii atragi atentia si daca nu te place nu te va place oricat te-ai chinui tu sa ii atragi atentia
fii tu insati!

| aangelia a răspuns:

Prin intermediul altei persoane. thinking sa faceti cunostiinta. happy

| anananana a răspuns:

Fi tu insati.winking daca te iubeste vine el singur si ca sa vezi daca e gelos si daca te iubeste incearca sa te imprietenesti cu cel mai bun prieten si sa il intrebi de el sa vezi cum reactioneaza baiatu ala mai mare atunci cand vb cu prietenul luiwinking

| Clever a răspuns:

Te dai interesantasmug fi cat mai curata, incearca sa dai dovada de maturitatebig grin bafta!