| AvEnGeR6532 a întrebat:

Cum sa fac sa. i atrag atentia unui baiat? el a mai fost cu mine si acum pare indiferent

Răspuns Câştigător
| hotshotb a răspuns:

Ii spui sa iti pare rau pentru ce s-a intamplat si ca tu inca ti la el ca ai realizat ce mult inseamna prietenia lui pentru tine.Nu are cum sa ramana indiferent. daca faci si ochii aia de catel plouat eu nu as putea sa fiu indiferent big grin

2 răspunsuri:
| FlyingSoul a răspuns:

Fii si tu indiferenta cu el. Da daca te-ai despartit de el pentru altu e cam nasoala treaba. In cazu asta ar tebui sa incepi prin a-ti cere scuze.

| michelle21 a răspuns (pentru FlyingSoul):

Nu te meritaaa,,, lasalllllll,,,, e bouuuuuu:*tongue