| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ii dai de inteles iubitului ca vrei sa te culci cu el?[pentru prima data]

Răspuns Câştigător
| roxu_6521 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa-l lasi pe el sa ia initiativa...Altfel,dupa ce ati face asta prima data iti va cere mult mai mult...Sau,daca va iubiti atat de mult, ca asta nu ai spus...Ar trebui sa deschizi tot mai mult subiectu despre sex, dragoste, prima data...De exemplu daca va luati cu vorba despre asta poti sa-i povestesti de o prietena de a ta si prima ei data, insa nu da numele acelei prietene pentru a nu intra in alte incurcaturi...Stati mai multe zile la rand in locuri retrase unde s`ar putea intampla mai multe, si alintati`va, atingeti`va tandru, da`i dovada care sa ii sara in ochi ca si tu iti doresti, fa`te ca il deschei(descheie`i un nasture d la pantaloni, sau cureaua, sau fiermoarul) apoi inchide...Cu siguranta isi va da seama...

Bafta:*

17 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Te imbraci mai sexi te duci langa el incepi sa il saruti sa il imbratisezi o sa isi dea seama pooop

| Psihoyounger a răspuns:

Spunandu-i direct si fara ocolisuri. Si nu uita de protectie.

Psihoyounger

| marsy a răspuns:

Cred ca atunci cind o sa fiti in doi. sigur k se va apropia sh acest moment

Janina
| Janina a răspuns:

Il intrebi: Ai protectie? happy ce poate fi mai direct de atat! big grin

| Encore a răspuns:

Pai sa fiti la vreunu acasa, si incepeti va sarutati, etc ii pui mana la cocosel si isi da si el seama...

| Adyna_2391 a răspuns:

Nu cred ca e foarte greu... pur si simplu cand sunteti doar voi 2 il sarutzi il mangai...ma rog...incerci sa il exciti si isi va da seama cu siguranta...Bafta!

| Andraa_3088 a răspuns:

E mai bine sa vorbiti deschis despre asta. Asa rezolvati mai multe si mai bine happy. Daca nu, pana la urma o sa-si dea el seama fara sa te straduiesti sa-i arati intr-un anume fel.

| rebelutza4u a răspuns:

Vorbeste cu el...saruta-l cu pasiune, mangaiel si atunci singur se va excita...sa nu uitati sa va protejati!big grin

| bibydraguta a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ii spui in fata ca vrei asta.si da daca e vrea el inaintea ta

Răspuns utilizator avertizat
| un vis de-o noapte a răspuns:

Daca el inca nu ti-a propus sa faceti acest lucru...intalniti-va undeva unde crezi tu ca ati putea sa o faceti sub pretextul ca vreti sa vorbiti...incepe o discutie despre cat de mult ti la el...intreaba-l daca si el o face...in timpul discutiei saruta-l...incearca apoi sa incheiati acea "discutie" si sarutati-va din nou... poti incepe sa il atingi senzual p spate pe abdomen p gat joaca-te prin parul lui...in cazul asta intrati sau puteti deja incepe preludiu. daca esti u cea care face primul pas tot tu trebuie sa ai l tine si PREZERVATIVELE nu uita de ele... poate el nu va sti despre ce e vorba...incepe usor sa il desbraci... apoi lasa-l pel sa te dezbrace.nu va grabiti nu sari p el din prima...chestia cu dezbracatu poate dura si 20 de minute...saruta-l in timp ce il dezbraci...etc...apoi cred ca sti ce urmeaza...il lasi p el in mare parte sa fie "barbatul" iar tu daca e pentru ptima oara nu te inhiba si relaxeaza-te o s doara potin dar daca va iubiti nici nu o sa se simte

te sarut
bafta

| onfire93 a răspuns:

Te imbraci cat mai atragator si il exciti...si deschide subiecte legate despre sex

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca ar trebui sa iei initiativa acum. Lasa-l pe el sa-si doreasca, apoi poti sa initiezi... cand ai tu nevoie. Parerea mea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O rogi pe mamica lui, daca a omis, sa-i explice...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Stai tu calmă, va dori el înaintea ta acest lucru!
Este cu un pas înaintea ta.
Prezervativul, să nu uiți de el. Are dublu rol: anti-sarcină și anti-boli.
Să fiți iubiți.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stie inca, ca vrei, daca esti minora cred ca si eu te-as ocoli pentru o perioada.

| lilplm a răspuns:

Fa ce crezi tu ca orice nai face nu-i rusine in privintza sexuluiwinking:*:*