| Cami_5623 a întrebat:

E atat de rau sa te culci pentru prima data cu un baiat care nu vrea o relatie si pe care il iubesti?

Răspuns Câştigător
| rozy_9522 a răspuns:

Am iubit si eu enorm un baiat si eram foarte hotarata sa fac pasul asta cu el, desi nu avea nici un gand. mi-a zis-o de N ori. vrea doar sex, insa eu eram atat de indragostita si ma gandeam ca daca tot nu vom fi impreuna macar sa am ceva de la el:X
Intre timp a fost nevoit sa plece din tara pentru catve luni, apoi am pierdut legatura cu el. Dupa 1 an de la plecarea lui am cunoscut un baiat(logodnicul meu:X)cu care am facut-o.il iubesc enorm, e atat de dulce, atat de tandru.As fi regretat amarnic daca m-as fi culcat cu tipu' ala. N-o face.asteapta sa gasesti un baiat care te va iubi si el la randul luihappybafta!

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

El daca nu vrea nimic si te culci cu el nu inseamna ca o faceti in pat fiecare doarme si gata

| Rukhsandra a răspuns:

Nu e "rau"... dar mai tarziu cand o sa te faca sa suferi o sa regreti ca ai facut-o cu el. Gandeste-te daca e baiatu potrivit si daca o sa regreti mai tarziu

| ELLSSA a răspuns:

Sa inteleg ca esti dispusa de o aventura cu el?

| BlueHusky a răspuns:

Daca faci asta sperand ca vei obtine o relatie... cam da, daca o faci pentru ca asta simti nu cred ca e ceva rau.Have fun

| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Nu e rau, daca nu te implici.
A, stai...ai zic ca il iubesti...atunci e rauwinking
Nu are cum sa fie bine odata ce tu vrei ceva mai mult si el doar o aventura.
Pe moment poate fi bine, dar va lasa urme in viitor.Crede-ma.

| Leon a răspuns:

laughing parca nu mai stiu de capu lor adolescentele astea. Nu e nimic rau in a face sex, numai sa nu te afecteze dupa... Toate grijile sunt pe capul tau

Răspuns utilizator avertizat
| Anddrea a răspuns:

Daca te simti pregatita si il iubesti fa-o. Nu o sa ai regrete mai tarziu te asigur. Dar fii sigura ca nu isi bate joc de tine, nu vrea o relatie, ok, dar sa se poarte frumos macar. Si inca ceva, daca ai sub 15 ani mai bine nu o faci. O sa intalnesti o alta mare iubire.

| Reka_8688 a răspuns:

Depinde de tine happy. eu nu as fi facut asa ceva dar fiecare om e diferit si un om destept nu te-ar critica pentru asta. e viata ta, faci ce vrei. nu mi se pare ca e rau xD

| cornel a răspuns:

Cat de prost sa fi sa faci asa ceva.iti distrugi viitorul mai tarziu.asteapta ca o sa gasesti persoana potrivitahappy

| Octav_5563 a răspuns:

Poti iubi pe cineva cu care inca n-ai o relatie? Vrei poate sa zici ca-ti place de el... Daca tu confunzi iubirea cu fluturasii de la inceput, si este "prima data" pentru tine, esti sigura ca vrei sa ai aceasta amintire? happy

| Cami_5623 explică:

Am 18 ani.
Am cerut un sfat, si nu cred ca sunt curva daca fac dragoste cu omul pe care il iubesc. Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e rausmug