| MenCool a întrebat:

Cum sa ii zic ca o iubesc? Urgent

8 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Poti sa i-o spui intr-un mod amuzant, de ex. Ii spui ca vrei sa ii spui ceva important. si ea o sa fie foarte curioasa si o sa te preseze non stop( cum sunt fetele ). Ii spui asa : Sti, sambata trecuta(sau o zi ) am fost la o petrecere, fara sa-ti spun, si acolo am cam baut.si m-am sarutat cu o alta fata. Ea o sa faca o straight face, iar apoi o sa-i spui: Am glumit, de fapt am vrut sa-ti spun ca te iubesc.

| haiZI a răspuns:

Un simplu Te iubesc?,. pa

| DEBrown a răspuns:

Nu esti singurul! 90% din baieti trec prin chestia asta. Asculta asta te rog si da-ti seama!
http://www.youtube.com/watch?v=J0BkdKGPTxw

Răspuns utilizator avertizat
| zeitaana a răspuns:

Simplu.
Te Iubesc!
e cel mai simplu modwinking

| alina_7878 a răspuns:

Te iubesc! happy

| Wizz a răspuns:

Uhm.nu o lua prea repede. Daca esti sigur ca si ea te iubeste, te place, e indragostita, zi-i ca de la un timp te gandesti numai la ea, ca nu ai mai simtit chestia asta niciodata. De obicei, fetelor le plac chestiile emotionante. zi-i si tu ca. nu stiu, ceva gen:viata ta e un desert, iar ea e singura picatura de apa. vrei sa-i daruiesti zambete, pe care sa le tii in mana, zi-i ca nu vrei sa traiesti langa ea fara sa respiri, ca iti doresti sa ii simti timiditatea la fiecare atingere.ma rog, poate or fi banale, ziceam si eu. Bafta, dar oricum, daca o iubesti, totul o sa vina de la sine.

| zozoo a răspuns:

Incearca sa ii spui cat mai simplu. Fa-ti curaj! Stai linistit ca nu o sa patesti nimic...nu doare!