| addelyna2014 a întrebat:

Cum sa-i arat ca-l iubesc foarte mult prietenului meu? :* urgent dau fundita love struck

8 răspunsuri:
| clauphotograph a răspuns:

Nu stiu exact cum dar stiu ce sa nu faci nu face prostia s-o faci cu el si prin asta sa ii dovedesti ca nu e oktongue

| Dariusuu a răspuns:

Prin fapte.

Arată-i că îi vrei doar binele și va ști că îl iubești.

| ywar a răspuns:

Teleporteaza-i un ibric rosu cu bulinute si inimioare! de ce e urgent si de ce trebuie sa ii arati atat de fatis? E suficient sa o dovedesti in fiecare zi!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Oricum nu depasind limitele varstei.

| Xenia16 a răspuns:

Prin modul de comportare al tau cu el, sa il respecti, sa il ajuti la nevoie, sa il susti in tot ceea ce isi propune. Nu ar strica si cateva gesturi sa il surprinzi uneori cu cate un mesaj :Te iubesc iubitule, sau cu un sarut cand nu se asteapta.

| Lily8 a răspuns:

Urmareste sa fii mereu vesela si zambitoare ca el sa observe asta. Apoi fa-i mici surprize.(gen i-ai ceva ce isi doreste foarte mult, vede-ti un film care lui ii place, fii alaturi de el cand ii este greu, fa-i un tricou, cana sau ceva personalizat pe care sa scrii x-numele lui, te iubesc foarte mult).
Succes.

Răspuns utilizator avertizat
| Cualpco a răspuns:

Pai poti sa ii spui in fata ca il iubesti enormi de mult, dar daca esti timida trimite-i un biletel sau trimite-i un mesaj sau duceti-va cu cati prieteni in parc si stai cat mai aproape de el.