| cineva1 a întrebat:

Cum sa il tratez cu indiferenta? Exemple...va rog!

Răspuns Câştigător
| Vlad_3922 a răspuns:

Pai daca il tratezi cu indiferenta exista riscul sa-l indepartezi si mai mult, incearca sa vorbesti cu el sa-i explici ce te dereanjeaza.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Il eviti si nu ii mai raspunzi la telefon.

| cineva1 explică:

Povestea e in felul urmator...suntem impreuna de un an si opt luni.in ultimul timp, parca s-a racit fata de mine.si vreau sa isi dea seama ca nu e bine ce face.

| scumpika01 a răspuns:

Nu i raspunde la telefon sau pe mes daca intra pe tine scrie-i foarte sec de ex. daca iti scrie ceau ce faci tu ii poti scrie ceau bine dar fara dar tu ce faci, isi va da seama ca nu e tocmai prima persoana cu care vrei sa vorbesti!

| MEANGIRL01 a răspuns:

Prefate ca nul vezi si treci prin el laughing