| matyly a întrebat:

Cum sa tratez un baiat cu indiferenta? happy. Pareri.

11 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Vrei sa il cuceresti sau sa il indepartezi?
daca vrei sa il cuceresti smug pai, sa nu fi si tu asa nesuferita incat sa aplici la maxim indiferenta, mai dai si lui un pic de atentzie, zambestei si fi draguta cu el, dar pentru un moment scurt! daca vrei sa il ti la distanta zi k esti kontagioasa tongue, sau spune-i sa te lase si ca nu e genul tau!
ma intreb care e genul tau? laughing.
saluty >big grin

| NoSmile a răspuns:

Pur si simplu nu-i dai atentie!
Daca te abordeaza, nu-i raspunzi! La fel va trebui sa faci si daca iti da mesaje/te suna!

Răspuns utilizator avertizat
| aleexuţ a răspuns:

Salut!
Cum tratezi un băiat cu indiferenţă? Ignorându-l. Lasă-l în pace să vezi cum fierbe. Nu-i aşa greu, dacă bine-nţeles nu ai sentimente pentru acel băiat. Succes!

| NOBODY a răspuns:

Dacă vei trata un băiat cu indiferență probabil se va îndrăgosti de tine.

| DyaNna249 a răspuns:

Buna.
Baietii nu dau nimic pe indiferenta. Iti spun din propia experienta.
Dar daca tu vrei indiferenta. Te ajut.
Trebuie sa il excluzi din tot ce face. Sa ii intorci vorba si sa faci cumva ca doar tu sa ai dreptate. Trebuie sa para ca esti indiferenta dar in acelasi timp sa para ca stii totul si ca esti mai buna ca el.
Fi rea. Fi dura. Nu indura nici un comentariu la adresa ta.

| lolylolypops a răspuns:

Nu-l bagi in seama, e simplu!

| darius1001 a răspuns:

Nu-l bagi in seama

| LittleMe a răspuns:

Indiferenta se trateaza cu indiferenta :*

| ovydyudinamo94 a răspuns:

Ii faci in ciuda