| wrzzermax123 a întrebat:

Cum sa imi fac si eu o prietena?

4 răspunsuri:
| EuNuImiIubescViata a răspuns:

Nu faci rost noob, ez ez ez

| Justme79 a răspuns:

Pai in funcție de felul tau de a fi ca și persoana plus contează puțin și partea cum arăți ca aspect fizic poți atrage atenția mai multor persoane de sex feminin și aici mă refer la faptul dacă ești un băiat educat, plăcut, sociabil cu simțul umorului etc și mai ales sa fi tu însuți tot timpul cu siguranță având măcar pe sfert una din toate aspectele enumerate mai sus de mine sigur vei avea succes happy

| alexalx1234 a răspuns:

Nu are rost. Toate vor bani si BMW. Vei suferi mult daca incerci sa iti faci

| T0XING a răspuns:

Atat pot sa iti zic din experienta mea nu fa greseala sa te comporti ok cu o fata care nu i ok ca iti va frange inima?