| LCD a întrebat:

Cum sa imi controlez emotiile? starile? mi se intampla sa ma gandesc la fostul prieten, la anumite momente si incep sa plang necontrolat...solutia?

3 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Ohh...si eu am momente de asteastraight face.
Nu e nimic rau, trebuie sa te descarci de toata energia negativa.Gandeste-te la viitorwinking.

Bafta.

| andryandreea a răspuns:

Stai linistita cu totii am trecut macar odata in viata prin asta.
lasa timpul sa treaca si o sa te simti mai bine

| dely_9350 a răspuns:

Ce-a mai buna solutie e timpul... si eu am fost intr-o situatie ca a ta...incearca sa stergi poze, sms`uri etc! happy