| sεcяεт a întrebat:

De cand m-am despartit de fostul meu prieten simt un gol in piept. Nu stiu daca este pentru el, dar am momente in care plang cand ascult melodii triste si ma gandesc la clipele frumoase petrecute cu fostul fostul meu prieten, care acum sta cu alta fata. Nu stiu daca simt pentru el, dar oridecate ori am ocazia imi amintesc de el. El se comporta frumos cu mine si ma ia in brate, dar totusi sta cu alta fata. [noi doi suntem doarte buni prieteni acum] oare asta inseamna ca mai simt ceva pentru el? Funditaa :*

Răspuns Câştigător
| dreamgirl16 a răspuns:

E si normal sa mai simti pentru el daca ai avut totusi o relatie in care teài implicat si ai pus mult suflet,insa daca simti ca te sfasie cv pe dinauntru atunci cand te gandesti ca fata aia il saruta,il atinge, atunci sa nu mai ai nicio indoiala! Inca il mai iubesti, si nimeni nu e in masura sa iti dea sfaturi miraculoase insa.ar trebui sa ii spui direct ca tu inca tii la el, si daca mai tine si el la tine sa nu se mai joace asa cu tine cu imbratsisari si chestii pentru ca te raneste, si sa renunte la aia! Daca nu ramaneti prieteni.dar fara prea multe atingeri si chestii de genu.bafta:X

1 răspuns:
| St3fania a răspuns:

Mai simti ceva pentru el da nu a-ti poti da seama ce...deoare ce poate tea dezamagit complet.nu poti sa il uiti da cu timpul o sa ati treaca El simte la fel funda