| adina_6125 a întrebat:

Cum sa imi fac un sablon cu poze din calculator pe blog spot? scuze de categorie.mersi mult:*

1 răspuns:
| PumpkinPie a răspuns:

Salut!
Cred că singura soluţie este să faci un colaj din poze pe care să-l încarci ca imagine de fundal. Pentru a face asta mergi la "Design", la "Pagina de design a şabloanelor", "Fundal", "Încărcaţi o imagine". Indicaţii: "Puteţi încărca un fişier JPG, GIF sau PNG de până la 300 KO.
Pentru un fundal complet, utilizaţi imagini cu o rezoluţie minimă de 1800x1600.".
Numai bine!
Pumpkin Pie