| IoneIonela a întrebat:

Cum sa imi mangai sanii ca sa ma excit?

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns:

Ca atunci cand ti i-ar mangaia un baiat. In cazul in care te exciti cand te mangaie un baiat pe sani. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca si tu diferite forme de magaiere si vezi care dau randament. De unde sa stim noi ce te exita pe tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu aspiratorulrolling on the floor

| CVane a răspuns:

Cu labuta lui Cutu.

| Ottakringer a răspuns:

Prea multi kinderi laughing
Draga mea, aici depinde ce simti tu. Fiecare fata se excita in felul ei happy
Incearca cu sfarcurile, sa le strangi putin sa vezi ce senzatie iti da.

| BlackChocolate1 a răspuns:

Cu o mana intr-o manusa de blana de sobolan!

| Iamnotme a răspuns:

Eu zic, că dacă ar face-o un băiat te-ai simţi mai bine laughing

| Sticket a răspuns:

Cu matura

| Pitagora a răspuns:

Aruncate pe burta pe asfalt si o sa ai un efect garantatwinking

| shadowgay a răspuns:

Uite iti dau idiul meu si poate exersam impreuna :*

| Flutu012 a răspuns:

Pai nu prea cred ca daca iti mangai sanii te exciti... poate daca tii atinge un baiat big grin

| Annuşa a răspuns:

Cu un castravete -.-, îl bagi între ţâţe rolling on the floor)