| WinterKiss a întrebat:

Am nevoie foarte mare de ajutor. Ies cu un tip si el stie ca il plac si nu ma lasa sa il sarut, dar imi atinge sanii prin bluza, ma gadila, se amuza cand ma excit si ma lasa sa il sarut, mangai si musc. Intrebarea mea e: nu ma place suficient pentru un sarut? Se joaca de prea mult timp cu mine. Cum sa il fac sa ma sarute, sa vrea sa ma sarute? Am 23 ani.

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu am inteles, te lasa sau nu te lasa sa-l saruti? Te intreb, pentru ca la inceput spui ca nu te lasa, iar mai jos spui te lasa sa-l saruti.

| NameHarris a răspuns:

Verifica respiratialaughing)

| e1xtz a răspuns:

Cam infantila situatie pentru varsta de 23 de ani.ce ne povestesti tu mi se pare potrivit pentru 15-16 ani, varsta pe care probabil o aveti in realitate, si atunci sunt sunt oarecum normale joculete astea

| Leerix a răspuns:

Inseamna ca vrea doar sex de la tine straight face Trebuia sa incepeti intai cu sarutarile, apoi cu astfel de atingeri...

| WinterKiss explică:

*sa il sarut pe gat ma lasa atat

| mihai69 a răspuns (pentru WinterKiss):

Sunt unii oameni cărora nu le place să fie sărutați (sau să sărute). De ce nu-l întrebi pe el?!?