| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa impresionezi o fata in zodia fecioara?

8 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Prin seriozitate, inteligenta si bun simt!

cami
| cami a răspuns:

Eeeeeeee, imi place intrebarea astahee hee
1. Trebuie sa ai o rabdare de fier, si sa nu te dai batut. Cu toate ca, poate si ea te iubeste din suflet, nu-ti va arata asta, pana nu va fi convinsa ca meriti sa-ti arate dragostea ei.
Trebuie sa fii insistent, dar nu-i ingradii libertatea. Ii place si putina gelozie (dar, doar putina) si ca tipul sa se poarte ca un gentleman cu ea. (n-ar fi rau sa-i deschizi usa cand intra laughing ). Ea e pe sistemul "de moda veche". Nu tine atat de mult sa frecventeze cluburile, nu-i plac tipetele si toata larma aia de acolo, pentru o intalnire perfecta invit-o la teatru, sau o plimbare la muzeu.
@Marynadelyna, are dreptate -nu stii in ce te-ai bagat-. Fecioarele (fetele) sunt foarte complicate, dar, daca ii dovedesti ca detii toate calitatile pe care ea le cauta la un baiat (tandrete, bun simt, inteligenta-fecioara nu suporta prostii, si multe altele) atunci considera-te fericit, chiar o sa te faca fericit.

| bblock69 a răspuns:

Fii tu insuti...
Si ai incredere in tine!
Nu uita: asa cum te vezi tu asa te vad si cei din jurul tau!
Bafta si ...sa ai parte de multa multa dragoste!

| Zâmbărici a răspuns:

Frate' nu conteaza zodia, eu nu cred in porcariile astea, las-o balta.
Aratai ca iti pasa de eawinking.

| Lαααα a răspuns:

Si eu sunt fecioara...am avut un prieten ff bun.pe care l-am iubit ca un fratelove struck. si radeam impreuna si ne ajutam. da` dup` o luna m-am indragostit de elstraight face si invata destul de prost. nu prea conteaza inteligentastraight facecel putin pentru. mine decat sa-mi vorbesti numa` de Mircea cel Batran.mai bine de ce mai e nou in clublove strucklaughing

Cam atathappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uffff nu știi în ce te-ai băgatlaughing Eu sunt fecioara și întradevăr sunt foarte greu de impresionat. Daca mie o persoana nu îmi place de la prima vedere, pai poate persoana respectiva sa îmi aducă și luna de pe cer ca tot nu îmi intra în gratiebig grin. Fecioarele sunt foarte complicate, le place sa fie căutate dar totuși sa aibă libertate, sa controleze, sa domine dar în același timp sa se simtă protejate. Ai putea sa cucerești o fata fecioara prin umor, trebuie sa o provoci intelectual. Fecioarele sunt niște persoane foarte organizate și ordonate deci trebuie sa fi ca atare.Nu o lăsa sa astepte pentru ca urăște chestia asta, nu o amăgi prea mult și totuși menține o alura misterioasa. Daca ești capricorn ai mari șanse sa cucerești inima unei fecioare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Totu` tine sa nu fi badaran si sa stii cum sa te comportzi cu fata respectivahappy sa nu fie narcisist, urasc asemenea specimene sa nu-si dea mare importanta, aaa si ar mai fi ceva f important. nu-mi place sa mi se comande, sa nu fie impunator baiatu` respectiv, urasc chestia asta, de aici imi sare cand ma enervezbig grin sa nu fie posesiv sau gelos, sa creada qmva ca eu`s proprietatea lui vezi doamneraised eyebrows sa ma lase pe mine sa iau deciziile care imi sunt qvenite, sa nu incerce sa ma duca de nas cu minciuni ca nu prea halesc, sa fie sincerhee hee

| GS_Sebastian_1997 a răspuns:

E foarte greu, eu am o colega in zodia fecioara si este foarte, foarte frumoasa si inteligenta dar in acealasi timp complicata happy. 3 ani am incercat sa o cuceresc...dar nimic concret. Un mare scriitor spunea ca ''O iubire pe care esti nevoit sa o pazesti, nu inseamna nimic'' deci cel mai bine cautati in altcineva jumatatea.