| nuintelegnimic a întrebat:

Cum sa-l fac pe prietenu meu sa se excite foarte repede? adica sa-i creez o stare placuta inainte sa o facem. sa se simta foarte bine? multumesc

14 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Imbraca-te cat mai sexy, de preferat in ceva rosu pentru ca rosu este culoarea pasiunii si da-te ca psica pe langa el, atinge-l, saruta-l "cu pofta", spune-i cuvinte frumoase.

| LinNaA a răspuns:

Imbracate cit mai ademenitor, de preferat ceva transparent..., saruta-l zii cuvinte frumoase Succese!

| mutzy211 a răspuns:

Salut! E foarte important sa discuti cu el ce ii place si ce nu, poti face striptease, te poti imbraca intr-un compleu sexy ( culoarea lui preferata), sarutal pe tot corpul, ademenestel si te poate ajuta si sexul oral, asta bine inteles daca i-ti provoaca si tie placere, ca lui sigur da! Cu placere

| pendula a răspuns:

Pai...incearca sa faci lucruri iesit din comun. zambeste pervers. incearca sa fi tu cea care domina, legatul la maini dorinta lui de a te avea insa tu nu il lasi... il va face sa inebuneascahappy. Probabil vei fi si violata.Sarbatori fericite

| Linguritza a răspuns:

Pai incearca si u cu saruturi provocatoare, sau fal sa iti bage mana pe la pasarica sa se simta bine repede.

| unu a răspuns:

Ingerash
ce vorbe de ingeras laughing

| doctoru a răspuns:

Joaaca-te cu penisul lui...si fa-l sa fie relaxat

| eounik a răspuns:

Atinge`l si tu in zonele unde simti si tu fiori cand te atinge el happy ex: burta, saruta`l pe gat, etc.winking
Succeswinking

| soseta ucigasa a răspuns:

De cand a fost asta o problema la barbati? Arata-i un san sau o buca cred ca e de ajuns laughing.

| dnirinel a răspuns:

Incearca sa-l surprinzi cu ceva.saruta-l cu pasiune si arata-i ca este un mascul feroce, lauda-i corpul, ochi, parul si tot ce-ti place tie la el, toate astea spunandu-le cu sinceritate incearca sa-i arati ca il doresti... orice atingere a lui trebuie sa te excite si sa-i transiti si lui dorinta de a face-o fara prejudecati cu multe fantezii excitante pentru amandoi. O muzica romantica pe fundal vă va ascuti si mai bine simturile. BAFTA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropiete de el incet fara sa-i vb, doar priveste-l sexi, saruta-l pe gat sau pe ureche, soptestei... fa ca preludiu sa dureze cat de mult poti

| ana-maria222 a răspuns:

Din propria experienta sarutal pe git.si pe burta si vei vedea ca in citeva minute va fi varza!

| ogre a răspuns:

De ce ai vrea sa se excite foarte repede? chiar nu inteleg nimic. eu cred ca totusi ar trebui sa te doreasca foarte mult inainte de toate. si nu incepi sa il faci sa te doreasca cand te afli in pat, ci cu ceva timp inainte... totul depinde numai de tine. trebuie sa creezi o balanta. un taler in care tu ii arati ca il doresti si recurgi la ce ai tu mai frumos si mai bun, iar in celalalt taler ignoranta ta. trebuie sa il si ignori, sa tanjeasca dupa tine si trupul tau, chiar sa lupte pentru tine... si cred ca totul va veni de la sine

| maramara a răspuns:

Poiii fa-l sa se simta ca un rege imbracate in ceva foarte sexy care el nu a vazut niciodata arata-i o parte a ta ascunsa imbina-l cu saruturi provocatoare si o sa vezi ca o sa inceapa sa salivezelaughing