| wonderfully a întrebat:

Deci, am nevoie si eu de help. Vreau sa-mi fac prietenu` sa se simta bine.Idei de saruturi, mingiieri, etc. fundita:*

3 răspunsuri:
| nicoleee30 a răspuns:

Fii obraznica si perversa smug! Asta ii va placea :*.

| ZaRa007 a răspuns:

Da uite eu sunt baiat si pot sa iti spun exact cum sa procedezi acum depinde si cati ani ai cel mai bine ar fi sa va plimbati prin parc si sa va pup mult cu asta ne plac noua baietzilor-cel mai mult sarutu frantuzesc:p incercati sa va uitati la un film...la ceva relaxant impreuna cum ati fi numai voi 2...

| bogdadj a răspuns:

Mdalaughing dc ti-ar place sa te saruti in vazul lumii cand o poti face acasalaughing