| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ma apropii mai mult de o fata. vom merge intr-o excursie la munte cu scoala si cred ca e ocazia perfecta ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AloAlo99 a răspuns:

Soper,e un moment bun.Incearca sa stai langa ea in autobuz.Daca mergeti la muzee stai tot timpul langa ea. Daca o sa fie zapada si dintr-o intamplare va dati amandoi cu schiurile roag-o sa te invete(chiar daca sti),daca ea nu stie te oferi sa o ajuti. Daca pleaca de pe partie in camera poti sa mergi la ea in camera(in cazul in care nu stati la comun)si sai aduci o ciocolata calda si sa-i spui ce simti pentru ea,apoi daca mergeti cu insotitorul in oras ai putea sa-i cumperi un set(caciula-fular-manusi) cu inimioare s-au un ursulet cu I love You! s-au cu I miss you! Cand ajungi la cabana, hotel, pensiune mergi si-i faci cadoul doar daca i-ai zis cu o zi inainte ce simti pentru ea.Mult Noroc!

6 răspunsuri:
| вèiiiвiii a răspuns:

Mergeti cu un autocar al scolii :-x e perfect :-d asazate langa ea
spune-i ca e draguta ca iti place mult de ea si poate ese mai mult decat ceva intre voi happy.
Sper ca te-am ajutat kiss!
Fundabatting eyelashes?

| AndreIT97 a răspuns:

Ia-o de mana intr-un loc singuri si spune-i cat de mult o placi si daca vrea sa fie cu tine. Bafta!

| Metaloco a răspuns:

1.profita daca se imbata, dar nu ma refer la sexxx ci daca ii beata sa ai grija de ea daca boraste, intelegi u si asa o sa se apropie ea de tine ca vede k esti serios.
2.intra in vorba cu o fata si din vb in vb incearca sa vorbesti cu ea despre chestii intime dar mai pe ocolite sa nusi dea seama
sper ca ti-am fost d foloswinking

| αηυтzα a răspuns:

Razvan eu sa fiu sincera e o ocazie foarte buna sa comunici cu ea... Spune-i ca este foarte draguta(in cazul in care nu este zii ca se imbraca bine). Spune-i ca tu esti atras de ea si ca ai vrea sa aveti impreuna o relatie...love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna seara razvan happy

Cel mai bine ar fi ca sa faci acest pas cat se poate de bine! Cum? Simplu!
-asigura (daca poti) in timpul excursiei un moment in care sa fiti doar intre 4 ochi, astfel incat sa va fie mai usor sa va exprimati sentimentele.
- pe durata excursiei da-i impresia ca este importanta pentru tine(daca o sa fie zapada, loveste-o cu cati mai multi bulgari, fa glume cu ea astfel incat sa o faci sa rada, fa-o sa se simta binewinking )
-incearca sa faci anumite gesturi "din greseala" (fetele adora lucrurile astea love struck : pune-ti "accidental" mana ta pe mana ei, apropriete de ea "din cauza tipului care te-a impins'', etc big grin )
-ia o gura adanca de aer, aranjeaza-te, pregateste-ti un subiect de vorba captivant(pot fi chiar si barfe) iar dupa ce o destinzi, incearca sa ii faci diferite complimente (! ATENTIE: sa nu te panichezi oh go on nu judecam de loc felul in care ne spuneti ca ne iubiti, important este sa iti gasesti momentul sa o spui si sa spui ce simti sincer) insa daca se poate tot asa, intr-un moment restrans happy

Incearca sa afli si ce gen de muzica ii place foarte mult, diferite lucruri despre caracterul ei ( sunt sigura ca te-ar adora daca ar sti ca in spatele prietenului de nadejde se afla un tip care chiar se intereseaza despre ea si despre starea ei de spirithee hee )

Mult noroc si sa ne mai postezi o intrebare in care sa ne spui ce ai facut big grin

Bye :*

| Karinutza07 a răspuns:

DECI TE PUI LANGA EA IN AUTOBUS SI il rogi pe un priete sa-ti faca o "farsa" si sa va lipeasca de scaune dar sa avetii pantalonii den schimbwinking succeswinking