| anonim_4396 a întrebat:

Impreuna cu scoala voi merge in excursie la schi. va merge si fata pe care o plac dar care are prieten. cred ca este ocazia perfecta sa fim impreuna deoarece si ea simt ca ma place. ma gandeam sa-i pastrez un loc langa mine in autocar s-o iau in brate cand ii e frig probabil sa-i iau si un cadou cand vom pleca pentru ca va fi aproape de craciun... ce sa mai fac?

1 răspuns:
| Tzitzirelu a răspuns:

In autocar sau cand sunteti singuri si vorbiti... intreab-o cum se intelege cu iubitul ei. daca il iubeste mult. si daca iti spune ca vrea sa se desparta atunci ar fi momentul potrivit sa-i spui k o placi