| ederaionela a întrebat:

Cum sa ma combin cu cineva?

Răspuns Câştigător
| Alessyaaa a răspuns:

Nu te poti combina cu oricinelaughing. Trebuie sa iubesti persoana respectiva ca sa fiti impreuna. Daca chiar simti ceva pentru el,vorbeste cu el, fa-l sa rada, si da-te si tu pe langa el(Nu sa te dai le el)...cam asta-i,da lasa-l sa te intrebe el daca vrei sa fiti impreuna,pentru ca daca-l intrebi tu,s-ar putea sa nu-ti placa raspunsul, oricum, vezi cum se poarta in prezenta ta si daca te place si el.happySucces:*

2 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Prin combinari si aranjamente, cu definitii si formule de calcul laughing

| FluTuRaS_2810 a răspuns:

Pai foarte simplu il intrebi...prin scris tias zice pentru ca e mult mai usor.adica cand esti pe mess sau la scoala ii trimiti un mesaj intrebandul daca vrea s afie cu tine... sper ca ti-am fost de ajutor. fundita plz?